• Godziny Otwarcia

  GODZINY OTWARCIAX

  PONIEDZIAŁEK17:30 - 21:30

  WTOREK17:30 - 21:30

  ŚRODA17:30 - 21:30

  CZWARTEK17:30 - 21:30

  PIĄTEK17:00 - 21:30

 • 601 089 990
 • Kontakt

  Bądźmy w kątakcie !X

  ADRESStudio Fitness Workout
  Ul. Kłodzka 24D
  57-402 Nowa Ruda

  Recepcja (zapisy na zajęcia):
  Tel. 601 089 990
  biuro@fitnessworkout.pl

  Agata Hryciuk
  Tel. 609 748 218
  agata@fitnessworkout.pl

  Agnieszka Rozlach-Pomorska
  Tel. 502 099 918
  agnieszka@fitnessworkout.pl

Regulamin COVID-19

REGULAMIN STUDIA FITNESS WORKOUT(COVID 19)

1.Celem wdrożenia niniejszego Regulaminu jest zwiększenie bezpieczeństwa dla pracowników oraz Klientów Studia Fitness WORKOUT, minimalizowanie ryzyka zakażenia oraz ograniczenie liczby kontaktów na terenie obiektu.

2.Obsługa Klubu obowiązuje się stosować do wytycznych w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się pandemii, w tym do zapewnienia wszystkim Klientom Studia Fitness WORKOUT niezbędnych środków do dezynfekcji, utrzymywania czystości w obiekcie na najwyższym poziomie oraz udzielania wszelkich informacji niezbędnych do bezpiecznego korzystania z terenu Klubu.

3.Wszystkie osoby przebywające na terenie Studia Fitness WORKOUT zobowiązane są do zapoznania się i stosowania do zasad zawartych w Rozporządzeniu i niniejszym Regulaminie, których to treść została udostępniona na stronie www.fitnessworkout.pl, na naszym fanpejdżu FB oraz w recepcji Klubu.

4.Maksymalna liczba osób przebywających na terenie całego obiektu to 28, na sali fitnessowej grupa ćwiczebna to max 18 osób, zgodnie z Rozporządzeniem 1 osoba na 7 m2 powierzchni całkowitej obiektu. Obowiązywać będą zapisy na poszczególne zajęcia.

5.W Klubie mogą ćwiczyć jedynie osoby zdrowe, niewykazujące objawów chorób zakaźnych. Z usług Klubu nie mogą ponadto korzystać osoby, które są objęte kwarantanną,czy izolacją lub miały w ciągu ostatnich 14 dni kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zakażoną lub chorą na Covid 19. Obsługa ma prawo kontrolować temperaturę ciała za pomocą termometru bezdotykowego przy wejściu do Klubu. Nie ma obowiązku używania maseczek podczas ćwiczeń, ale zalecane używanie w szatni podczas przebierania się.

6. Osoby z grup wysokiego ryzyka ,tj. starsze i przewlekle chore mają stałą możliwość uzyskania informacji o liczbie osób korzystających z zajęć w danym czasie oraz ustalenia z personelem i wyboru najmniej popularnych godzin.

7.Zaleca się zachowanie odległości co najmniej półtora metra pomiędzy osobami ćwiczącymi.

8.Wszystkie osoby korzystające z obiektu zobowiązane są do przestrzegania higieny, w tym:
✔ Dezynfekcji rąk przed wejściem na obiekt oraz po wyjściu z toalety
✔ Bezwzględne posiadanie obuwia zmiennego oraz własnego, DUŻEGO RĘCZNIKA do ćwiczeń.
✔ Dezynfekcji sprzętu po ćwiczeniach, którego używaliśmy

9. Osoby niestosujące się do Regulaminu mogą zostać wyproszone z sali treningowej.

10. Zgodnie z Rozporządzeniem po każdych zajęciach będzie wietrzona sala ćwiczeń.

11.Zaleca się ograniczenie korzystania z poczekalni Klubu i uprasza się o nieprzychodzenie wcześniejsze, by nie gromadzić się tłumnie w pomieszczeniach holu.

12. W szatni ograniczamy przebywanie do niezbędnego minimum. Obsługa ma prawo do kontroli ilości osób przebywających w toaletach i szatni. UWAGA! Nie należy korzystać z suszarek nadmuchowych, zostaną one odłączone od zasilania.

13. Zaleca się bieżące śledzenie informacji GIS oraz Ministra Zdrowia dostępnych na stronach gis.gov.pl a także obowiązujących przepisów prawa.

COPYRIGHT ©STUDIO FITNESS WORKOUT